Pozvánka - Den historických kol 17. června 2017

23.03.2017 12:23

Den historických kol v Boskovštejně

- výstava, burza, setkání sběratelů, šroubkařů a milovníků kol

- Den, který bude mít takovou úroveň a atmosféru, jakou sami sobě uděláme. Přivezte svoje historické kolo, torzo, díly, lampy, papíry a přijeďte je ukázat ostatním. Zkonzultovat renovační postupy, sehnat potřebný díl, pochlubit se tím co máte doma v garáži, potěšit se z kol kamarádů.

- Žádné vyjížďky, žádné závody ani povinnosti. Jen den plný kol, diskuzí, radosti ze setkání.

KDE:

Vše v krásném prostředí hradu Boskovštejn, kde je umístěno nejzajímavější a největší muzeum kol u nás.

KDY:

Víkend 16 - 18 . června 2017 (hlavní den - sobota 17. června 2017)

KDO BUDE VYSTAVOVAT:

Každý kdo přijede a přiveze kolo či předměty související s historií kola. Partner akce Kola Author zapůjčí několik stanů 6 x 3 metry, z kterých se postaví základní výstavní plocha. Obec Boskovštejn postaví dva velké stany. Kdo projeví zájem přivést více exponátů a vystavovat na této ploše bude mu rezervována plocha pod stanem. Přivést můžetetřeba jen jedno kolo, budeli více všechny to potěší, díly - vše absolutně bez jakéhokoli omezení. Vystavovat můžete na malém stolečku, dece či si postavte improvizovaný stánek. Místa je dostatek - pořadatelé připraví výstavní uličky a prostory pro zúčastněné.

Více informací naleznete zde: https://www.sterba-bike.cz/item/pozvanka